Kategoria e Parë

U kërcënua dy ditë më parë, trajneri Canaj mungon në stërvitjen e Vllaznisë

Vllaznia është vetëm një hap rikthimit në Kategorinë Superiore, por telashet në kampin shkodran nuk kanë të sosur. Pasi u kërcënua dhe u sulmua fizikisht ish trajneri i vitit të kaluar, Ernest Gjoka, edhe këtë sezon ka pasur presione, ku së fundi në shënjestër kishte përfunduar trajneri i sapoemëruar, Agim Canaj.

Ky i fundit anuloi edhe seancën stërvitore të dy ditëve më parë, pasi u kërcënua nga njerëz jashtë klubit, për të favorizuar elementë të caktuar në skuadër.

Megjithatë burime nga kampi shkodran raportojnë se stërvitja e sotme e Vllaznisë është bërë pa prezencën e trajnerit Agim Canaj, ndërsa është drejtuar nga ndihmësit e tij, Safet Osja dhe Ideal Lekiqi.

Ende nuk dihen shkaqet e mungesës së trajnerit Canaj në këtë takim, por nuk përjashtohet mundësia që tekniku të ketë preferuar shkëputjen, pas problemeve që ndodhën dy ditë më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency