Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

U kritikua se la jashtë Zaccagni dhe Zaniolo, Mancini: Ju nuk dini çfarë flisni!

Italia nuk ndodhet në momentin e saj më të mirë dhe kjo ka bërë që trajneri Roberto Mancini të vihet në qendër të kritikave.

Ndërsa ndodhej në një aktivitet bamirësie në Romës, Mancini nuk kishte si t’i shpëtonte pyetjeve për Kombëtaren dhe zgjedhjet e bëra nga ana e tij.

Lexo edhe:

Një ndër pyetjet që u bë ishte se pse nuk ftoi në skuadër Zaccagni-n dhe Zaniolon.

“Ka më shumë se arsye të vlefshme, të gjithë flasin, por nuk dinë asgjë…”-tha Mancini.

 

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...