Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“U martova me dashurinë e jetës sime”, gruaja e Harry Maguire nxjerr foto nga dasma “përrallore”

Gruaja e Harry Maguire, Fern Hawkins, ka publikuar fotografi nga dasma përrallore e tyre, me ceremoninë që u zhvillua të shtunën në një Chateau franceze të shekullit të 13-të dhe ka kushtuar 250 mijë paund.

27-vjeçarja mahniti me fustanin e saj të nusërisë dge vellon, teksa mbante përdore mbrojtësin e Anglisë.

Krahas fotove të publikuara ajo shkroi: ‘25.06.2022 U martova me dashurinë e jetës sime .’

Pas dasmës Harry nisi muajin e mjaltit me gruan e tij, por jo përpara se të merrte lejen nga trajneri i tij i ri Erik ten Hag.

Nëse nga ana profesional ky sezon që u mbyll nuk ishte aspak pozitiv për 29-vjeçarin, nga ana personale nuk mund të thuhet e njëjta gjë.

Lajme të tjera

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Premier League

Nga Aston Villa te Aston Villa. Armando Broja rikthehet në fushë pas plot 287 ditësh, teksa trajneri Pochettino i besoi pak më shumë se...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...