Gossip

U nda nga Gabigol, motra e Neymar e ekzagjeron me fotot në Instagram!

Historia e dashurisë mes sulmuesit të Flamengos Gabriel Barbosa i njohur nga të gjithë si Gabigol dhe motrës së Neymar Rafaella Santos ka përfunduar, kjo është edhe arsyeja se përse sulmuesi i PSG nuk e ftoi në festën e ditëlindjes së tij, ish-sulmuesin e Interit. O’Ney nuk ia ka falur atë që Gabigol i ka bërë motrës së tij, por ndërkohë Rafaella ka ndezur “flakë” rrjetet sociale duke publikuar në seri disa foto seksi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency