Kategoria Superiore

U përplas me Alban Hoxhën, Lorenc Trashi del nga spitali

Klubi i Partizanit jep një lajm të mirë rreth gjendjes shëndetësore të Lorenc Trashit, i dëmtuar rëndë në sfidën mes Partizanit dhe Bylisit (2-2), të luajtur në “Air Albania Stadium”. 27-vjeçari, i cili u lëndua seriozisht në një përplasje me portierin Alban Hoxha, ka lënë ambientet e “Spitalit Amerikan 3”, për të nisur periudhën e riaftësimit.

Sigurisht që nuk bëhet fjalë që ai të jetë gati për ndeshjen derbi, që do të zhvillohet të premten, megjithatë stafi i të kuqve shpreson ta ketë në dispozicion sa më shpejt të jetë e mundur.

NJOFTIMLorenc Trashi ka lënë sot ambientet e "Spitalit Amerikan 3". Titullari i kuq, i cili pësoi një dëmtim gjatë…

Geplaatst door FK Partizani Albania op Dinsdag 25 februari 2020

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency