Merkato

U “prenotua” nga Atletico Madridit, zhvilloi ndeshjen e fundit në Brazil

Një nga lojtarët më premtues në Brazil bëhet gati për t’u zhvendosur në futbollin europian. Bruno Guimaraes zhvilloi ndeshjen e fundit përpara tifozëve të Atletico Paranaense në sfidën e fituar ndaj Santosit, ndërsa në janar do të veshë fanellën e Atletico Madridi.

Spanjollët prej kohësh ishin në gjurmët e mesfushorit dhe arritën të fitonin garën me Flamengon duke paguar afro 30 milionë euro për kartonin e 22-vjeçarit.

Nuk përjashtohet mundësia që Atletico Madridi, pasi të zyrtarizojë akordin, ta huazojë të riun për 6 muaj në një ekip tjetër spanjoll, që të përshtatet me realitetin e ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency