Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

U rrëzua nga kali, dëmtohet në kokë portieri i PSG-së

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur për portieri spanjoll të Paris Saint-Germain, Sergio Rico.

Sipas raportimeve të medieve spanjolle, Rico u rrëzua nga kali në El Rocio, një fshat në Andaluzi.

Lexo edhe:

Lojtari pësoi një dëmtim në kokë dhe u dërgua menjëherë në spital, për momentin gjendja e tij ende nuk është bërë e ditur.

 

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Conference League

Ernest Muçi bëhet padyshim protagonisti i mbrëmjes në Conference League, pasi ia doli të shënojë dy herë në ndeshjen e parë në grup mes...