IPKO Superliga

U zgjodh kryetari i ri, Drenica “blindon” Sykajn dhe Elshanin

Ndryshimet në kupolën drejtuese të Drenicës ka dhënë efektet e para edhe në skuadër. Pas zgjedhjes së kryetarit të ri kanë nisur bisedimet me pjesën më të madhe të lojtarëve për vijimin e bashkëpunimit.

Në krye të klubit është emëruar Ragip Veseli, i cili ka premtuar se nuk do të ketë më kriza financiare dhe mungesa të pagave.

Për ta konfirmuar seriozitetin e klubit, kryesia ka zgjatur kontratën me disa lojtarë.

Arsen Sykaj do të jetë në klubin e Drenicës edhe për gjashtë muajt e ardhshëm. Po ashtu me Drenicën bashkëpunimin e ka vazhduar edhe Qemail Elshani.

Në ditët në vijim do të ketë të tjera lajme pozitive nga skuadra nga Skënderaj, që pjesën e parë të sezonit në IPKO Superligën e Kosovës e mbylli në vendin e 5-të me 24 pikë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency