Kupa e Italise

Udinese ‘dërrmon’ Perugian dhe gjen Napolin në turin tjetër

Massimo Oddo ka arritur fitoren e tij të parë në krye të pankinës së Udineses. Skuadra friuliane ka mposhtur me rezultatin e thellë 8-3 Perugian, ekip që militon në Serinë B.

Maxi Lopez ka qenë heroi i Udineses, teksa ka shënuar 4 gola dhe ka asistuar për Danilon te goli i parë. 3 golat e tjerë u shënuan Lasagna, Ingelsson dhe Jankto.

Pas kësaj fitoreje, Udinese ka siguruar vijimin e aventurën në Kupë, nbërsa në turin tjetër do të përballet me Napolin e Sarrit, kundërshtari me të cilin bëri debutimin me humbje trajneri Oddo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency