Kupa e Italise

Udinese dhe Spal kualifikohen me goleada, surprizon Perugia

Do të jetë Udinese kundërshtari i Juventusit në raundin e 1/8-ave të Kupës së Italisë. Skuadra friulane shokoi Bolognan e Mihajlovic në Dacia Arena duke e mposhtur me rezultatin e thellë 4-0 falë golave të Barak, De Maio, Mandragoras dhe Lasagnas. Surprizën në këtë raund të Kupës së Italisë e bëri Perugia që mposhti 2-1 Sassuolon brenda në Mapei Stadium dhe do të masë forcat me Napolin në fazën tjetër. Edhe Milani mësoi kundërshtarin e tij që do të jetë Spali. Me Etrit Berishën në fushën skuadra e Leonardo Semplicit mposhti me rezultatin e thellë 5-1 Leccen duke prerë biletën për në fazën tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency