Serie A

Udinese fiton ndaj Spal, mbijetesa më pranë!

Udinese bën detyrën, mposht 3-2 Spal në Dacia Arena dhe hedh një hap të sigurtë drejt mbijetesës në kuotën e 40 pikëve. Në rast se Empoli nuk fiton të dielën ndaj Torinos atëherë friulanët do të jenë zyrtarisht të shpëtuar. Mjaftoi një pjesë loje që Udinese të merrte tre pikët pasi vendasit realizuan 3-herë brenda pjesës së parë me Samir dhe dy herë me Okakan, por Petagna dhe Valotti me golat e tyre në fillimin e pjesës së dytë ja ndërlikuan disi gjërat skuadrës Tudor që gjithsesi rezistoi deri në fund duke marrë tre pikë të arta në garën për mbijetesë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency