Serie A

Udinese në formë, mposht Sassuolon dhe kap pjesën e sipërme të tabelës!

Me nga një gol për çdo pjesë Udinese mposhti 2-0 Sassuolon, duke u ngjitur në pjesën e sipërme të tabelës në Serie A dhe duke hedhur një hap të sigurt drejt mbijetesës. Fernando Llorente zhbllokoi shifrat në minutën e 42-të për friulanët ndërkohë që argjentinasi Roberto Pereyra vulosi fitoren e Udineses në minutat shtesë me skuadrën e Gotit që u ngjit në kuotën e 32 pikëve, duke konfirmuar momentin pozitiv që po kalon. U mbyll në barazim 1-1 ndërkohë sfida mes dy skuadrave të ardhura nga Serie B, Spezias dhe Beneventos. Golit të Adolfo Gaich në pjesën e parë për Spezian iu kundërpërgjigj Verde në fraksionin e dytë. Një pikë kjo që u vlen të dyja skuadrave në garën për mbijetesë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency