Futboll

UEFA i bën jehonë golit të Rey Manaj ndaj Bjellorusisë!

Goli i Rey Manajt ndaj Bjellorusisë bën xhiron e botës. UEFA i ka bërë jehonë finalizimit të sulmuesit kuqezi, duke e postuar golin në faqen e saj zyrtare në Twitter në atë të UEFA Euro 2020.

“Kënd i ngushtë? Nuk ka problem”, ishin fjalët që shoqëronin videon me golin e Manaj. Tani shpresohet që kjo rrjetë të zgjojë Manajn edhe te Barcelona B, e sulmuesi në këtë formë të ketë më shumë mundësi në karrierën e tij, pasi potenciali nuk i mungon dhe këtë e tregoi me Shqipërinë.

https://twitter.com/EURO2020/status/1330911990303379462?fbclid=IwAR1cmiAkMfvr2rFkgBjS39QtFcnb5_TBqTQrDU_PohqQCxr2i9maGY5i2V8

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency