Përfaqësuesja

UEFA konfirmon stadiumin ku do të luhet sfida Angli-Kosovë

Zyrtarizohet stadiumi ku Anglia do të presë Kosovën në eliminatoren e Europianit, që do të zhvillohet shtatorin e ardhshëm.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “St. Mary’s” të Southamptonit, të martën më 10 shtator. Kjo do të jetë ndeshja e parë e Anglisë me Kosovën, që kur kjo e fundit u anëtarësua në UEFA dhe FIFA më 2016.

Federata e Futbollit në Angli shkruan se “Kosova ka pasur një start madhështor në skenën ndërkombëtare, duke kryesuar grupin në Ligën e Kombeve pa asnjë humbje, për të siguruar play-off-in për “EURO 2020”.

Biletat për ndeshje do të dalin në shitje në Angli më 10 maj, me çmime nga 10 paundë për fëmijët në shoqërinë e prindërve për të vijuar me 25, 35, 45 dhe 55 paundë për sektorë të ndryshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency