Futboll

UEFA përcakton gjyqtarët, Turqi-Shqipëri gjykohet nga një 4-she rumune

Një 4-she gjyqtarësh rumunë për sfidën Turqi-Shqipëri. UEFA ka përcaktuar arbitrat që do të vendosin drejtësi në duelin e të premtes në Stamboll dhe kryesor do të jetë Ovidiu Hategan, ndërsa asistentë të tij, Octavian Sovre dhe Sebastian Gheorghe që do të veprojnë si arbitra anësorë ndërsa gjyqtar i 4-t është përzgjedhur Sebastian Coltescu. Turqi-Shqipëri do të zhvillohet të premten në orën 20:45 në stadiumin e Fenerbahces Sukru Saracoglu Stadium që ndodhet në pjesën aziatike të Stambollit. 39-vjeçari Hategan e ka gjykuar Shqipërinë në 11 shtator të vitit 2012 në humbjen 2-0 ndaj Zvicrës në transfertë, sfidë në të cilën shënuan Xherdan Shaqiri dhe Gokhan Inler me një penallti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency