Champions League

UEFA tërbon Dritën para finales me Linflied, nxjerr pozitiv me COVID-19 Namanin

E pabesueshme por edhe komike, deri diku, ajo që i ka ndodhur Dritës së Gjilanit para sfidës finale të paraeliminatoreve të Chapionsit ndaj Linfiled. Nga tamponët e marrë nga UEFA, ka rezultuar pozitiv me COVID-19 një nga autorët e golave në sfidën e parë me Inter D’Escaldes, Hamdi Namani, ndërsa Gërbeshi (doli pozitiv dy ditë me parë) dhe kontakti i tij, Bujar Shabani, janë negativë. Drita, nëpërmjet një postimi në Facebook, e ka të vështirë ta shpjegojë se si mund t’i ndodhë diçka e tillë UEFA-s. Për fat të keq, Namani nuk mund të aktivizohet në ndeshjen finale ndaj Lienfield.

Postimi i Dritës

Nga testimet e sotme, tani pozitiv ka rezultuar lojtari më i mirë në ndeshjen e fundit, Hamdi Namani, e për çudi negativ rezultuan Fidan Gërbeshi, që në testin e para dy ditëve ka rezultuar pozitiv, dhe Bujar Shabani që ishte negativ por që UEFA e detyroi të izolohej pasi ishte kontakt i Gërbeshit.

E habitshme se çfarë po ndodh, e habitshme se si UEFA vepron me standarde të dyfishta, ku vetizolon lojtarin që rezulton katër herët e fundit negativ.

Kjo është e pabesueshme, si mund t’i ndodhë një gjë e tillë një organizatori siç është UEFA!

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency