Premier League

“Ujqërit” mposhtin edhe Aston Villan dhe i afrohen zonës Champions!

Wolverhamton ecën me ritëm Championsi. Skuadra e Nuno Espirito Santo triumfoi 0-1 në transfertën e Villa Park ndaj Aston Villas, duke zhytur këta të fundit në zonën e rënies nga kategoria dhe duke u ngjitur në kuotën e 52 pikëve, 2 më pak se Chelsea i vendit të 4-t. Fitorja e 3-të në 3 takime që pas rikthimit të futbollit pas pandemisë për Wolves që e nisi javën e 32-të me këmbën e mbarë dhe ka shanse të shkëlqyera për të siguruar një kualifikim historik në grupet e Champions League. Në Villa Park vendosi fatet e ndeshjes një gol i bukur i shënuar nga mesfushori belg Leander Dendocker në minutën e 62-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency