Merkato

Umtiti: Isha shumë pranë kthimit të Lyoni

Samuel Umtiti në një intervistë të fundit pranoi se gjatë merkatos së verës ishte shumë pranë kalimit te ish-skuadra e tij, Lyon, ku kaloi plot 14 vjet. AI zbuloi se e kishte marrë në konsideratë largimin nga “blaugranat” muajt e fundit, por nuk kishte pranuar kushtet që i ishin ofruar.

Që nga transferimi i tij në “Camp Nou”, në vitin 2016, 26-vjeçari nuk ka mundur të ambientohet duke shtyrë kështu drejtuesit e klubit ta nxjerrin në merkato. Edhe ardhja në krye të skuadrës së Koeman nuk e ka ndihmuar sadopak mbrojtësin, i cili nuk është aktivizuar asnjëherë në këtë kampionat.

Sa i takon Lyonit, ai pohoi se klubi francez është shumë i rëndësishëm për të, pasi falë këtij ekipi ai mundi të transferohej te Barcelona dhe të luante për kombëtaren franceze. Umtiti pranoi mes klubeve kishte një marrëveshjeje, por që në fund nuk u konkretizua.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency