Carabao Cup

Unikali Mourinho, ndoqi Dier nga pas në tualet, gjesti i portugezit bën xhiron e botës!(Video)

Tottenham Hotspur është një nga skuadrat më të penalizuara në këtë fillim sezoni pasi i duhet të luajë nga 3 ndeshje në javë për shkak të impenjimit në 3 kompeticione si Premier League, Carabao Cup dhe Europa League. Të martën në mbrëmje skuadra e Jose Mourinhos u kualifikua në çerekfinalet e Kupës së Ligës falë suksesit pas goditjes së penalltive ndaj Chelsea-t, por më shumë sesa ajo sfidë lajmi përbën gjesti i Eric Dier dhe mënyra unikale sesi e interpretoi atë Jose Mourinho.

Mesfushori anglez në mesin e pjesës së dytë vendosi të braktiste fushën dhe iu drejtua tualeteve në dhomat e zhveshjes, për të kryer nevojat personale. Kamerat e filmuan momentin e largimit, ndërkohë që Mou e ndoqi pas. Portugezi sa duket nuk e kishte kuptuar atë që po ndodhte, ndërkohë që pas ndeshjes u kap me faktin që futbollistët po luajnë shumë ndeshje brenda një periudhe shumë të shkurtër.

https://twitter.com/goal/status/1311050622087639041

“Ajo që i ndodhi Eric Dier nuk është normale, por më duhet ta lavdëroj në një mënyrë të veçantë. Duhet të ndalohet që një lojtar të luajë dy ndeshje të këtij niveli në 48 orë. Ajo që bëri ai nuk është njerëzore për ta bërë. Ai duhet të shkonte në atë moment. Ndoshta është diçka normale kur je krejtësisht i dehidratuar. Duhët t’i bëja presion të mos shkonte, por ai është një shembull i mirë për të gjithë. Nëse autoritetet nuk interesohen për lojtarët, unë interesohem”, deklaroi Mourinho për Sky Sport pas ndeshjes.

Special One është vërtet unik në atë që bën dhe ato që thotë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency