Serie A

Uniku Ibrahimovic sfidon koronavirusin: Guxoi ndaj meje, ide e keqe!

Unik në çdo gjë që bën në fushën por edhe në çdo gjë që thotë jashtë saj, ky Zlatan Ibrahimovic. Menjëherë pasi ka mësuar lajmin për rezultimin me pozitiv me COVID-19, ylli suedez ka deklaruar me një postim në Instagram ku shprehet.

“Unë testova negativ dje ndaj COVID dhe pozitiv sot. Asnjë lloj simptome. COVID kishte guximin të më sfidonte, ide e keqe”, shkruante Ibra në rrjetet sociale.

Tashmë Zlatan duhet të qëndrojë në karantinë dhe rrezikon të mos luajë në 4 ndeshje me Milanin mes Europa League dhe kampionatit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency