Premier League

United do refuzojë çdo ofertë nga Reali, Pogba mbetet në Manchester

“Vendose shpirtin në paqe, nuk do të largohesh”- këto fjalë ka dëgjuar Paul Pogba nga drejteusit e klubit anglez. Mundësitë që francezi të transferohej në këtë sesion të merkatos u reduktuan ndjeshëm  në çastin kur United në ditën e fundit të merkatos në hyrje më 8 Gusht nuk kreu asnjë lëvizje, pra nuk nënshkroi me asnjë zëvendësues të mundshëm, shenjë e qartë që nuk kishte ndërmend ta shiste kartonin e 26-vjeçarit, gjithsesi Pogba kishte ende shpresë tek Reali i Madridit dhe tek një ofertë faraonike, së cilës Manchester United nuk mund t’i thoshte jo, por me sa raportojnë mediat spanjolle, klubi britanik është gati të refuzojë çdo shifër për Pogban, madje nuk do ta dorëzonte kartonin e mesfushorit as për 200 milionë euro.

Afrimi i ish lojtarit të Juventusit ishte një nga kërkesat që Zinedine Zidane i kishte parashtruar drejtuesve  të cilët kishin kryer lëvizjet e para, por shifra fillesatre e vendosur nga United 160 milionë euro kishte bërë që madrilenët të mos ishin optimistë, gjithsesi tashmë duket se është mbyllur përfundimisht dera e kalimit në Madrid për Paul Pogban. Solskjaer nuk ka shumë alternativa në mesfushë dhe për këtë arsye drejtuesit anglez i kanë vendosur prangat yllit francez.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency