Premier League

Manchester United , në 5 minuta shkon ‘-5’ pikë nga City

Manchester United ka pësuar një humbje surprizë, në transfertën ndaj Huddersfieldit, me rezultatin 2-1. Skuadra e Mourinhos ka pësuar dy gola për 5 minuta, në të 28-ën dhe 33-ën, e pjesës së parë, ndërsa goli i Rashfordit nuk mjaftoi për të marrë pikë, duke bërë që United të humbë mundësinë për të ruajtur hapin e City-t.

Nga ana tjetër, skuadra e Guardiolës bëri detyrën duke mposhtur 3-0 surprizën e këtij sezoni, Burnleyn. Aguero hapi serinë e golave në fundin e pjesës së parë, ndërsa Otamendi dhe Sane shënuan golat e tjerë, duke vulosur shifrat 3-0.

Leisteri fitoi 1-2, në transfertën ndaj Swanseas, ndërsa Bournemouth, triumfoi me të njëjtin rezultat, ndaj Stokes. 3 pikë mori edhe Newcastle, pasi mposhti 1-0, Crystal Palace-n.

Pas javës së 9 të Premiere Leagues, Manchester Citu kryeson me 25 pikë, i ndjekur nga United me 20 dhe Tottenham me 17.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency