Premier League

United realizon përmbysjen e madhe ndaj Newcastle, “frymëmarrje” për Mourinhon

Manchester United u rikthye te suksesi, duke mposhtur me një “përmbysje të çmendur” Newcastlen në “Old Trafford”, me rezultatin 3-2, në një takim të jashtëzakonshëm, që mund të shërbejë si pikë kthese për “djajtë e kuq”.

Skuadra e Benitezit shënoi dy gola të shpejtë në fillim të takimit dhe u duk sikur United po shkonte drejt zhgënjimit të radhës, ndërsa të gjithë po bindeshin se kjo do të ishte ndeshja e fundit e Mourinhos në stolin e Manchesterit.

Gjithsesi “Djajtë e kuq” reaguan në mënyrë fantastikë në pjesën e dytë, duke shënuar fillimisht me Juan Matën në minutën e 70’, dhe barazuar rezultatin në minutën e 76 me anë të francezit Anthony Martial.

Gjithsesi për ta bërë më speciale mbrëmjen, mendoi sulmuesi kilen, Alexis Sanchez, që shënoi me kokë në minutën e parë shtesë dhe i dha Manchester Unitedit fitoren e parë sezonale në “Old Trafford”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency