Merkato

United-Spurs “betejë” për van de Beek!

Yjet e Ajaxit janë kthyer në lojtarët më të dëshiruar në këtë merkato verore. Pas Frenkie de Jong, që është zyrtarizuar te Barcelona dhe me De Ligt, Ziyech apo Neres që ndiqen nga ekipet më të mira europiane, është mesfushori Donny van de Beek ai që pëlqehet te klubi nga Amsterdami. Në fakt, ashtu si edhe shokët e tij të skuadrës, van de Beek ndiqet nga shumë klube, mes të cilave, Inter, Tottenham apo Manchester United. Pikërisht skuadrat nga Premier League janë më të preferuarat për 22-vjecarin i cili është shprehur se do t’i pëlqente shumë që të luantë në ishull. Për momentin “Djajtë e Kuq” janë disi më të avantazhuar në raport me Tottenham, por me “Spursat” holandezi do të kishte mundësi të luante në Champions League.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency