Premier League

United zhgënjen në shtëpi, Crystal Palace i shkakton humbjen e parë

Manchester United zhgënjen sërish, këtë herë në “Old Trafford”, ku edhe pësoi humbjen e parë sezonale, teksa u mposht me rezultatin 1-2 përballë skuadrës modeste të Crystal Palace.

“Djajtë e kuq” e panë veten në disavantazh që në minutën e 32-të, kur Crystal Palace shënoi me Ajeë, ndërsa në minutën e 70’ humbi edhe një 11-metërsh me anë të sulmuesit kryesor Marcus Rashford.

Barazimi për United erdhi vetëm në minutën e parafundit të ndeshjes dhe u shënua nga uellsiani James, por kur “djajtë” u hodhën në sulm për të gjetur golin e fitores, londinezët shfrytëzuan një kundërsulm për të shënuar golin e dytë me van Aanholt, për të marrë 3 pikët në këtë takim.

Në sfidat e tjera, Southampton triumfoi me rezultatin 0-2 ndaj Brightonit, Leicesteri fitoi 1-2 ndaj Sheffield United dhe Watfordi u mposht me rezultatin 1-3 në shtëpi nga West Hami.

Tammy Abraham bën të harrohet Hazard, nderon Lampardin me dygolësh

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency