Premier League

Upamecano objektivi i madh i Manchester United për mbrojtjen!

Manchester United kërkon të sistemojë mbrojtjen me një emër të rëndësishëm si Dayot Upamecano. 24-vjeçari francez po shkëlqen në radhët e Leipzig dhe ka përfunduar në radarët e klubeve më të mëdha si Manchester United, Real Madrid dhe Liverpool. Djajtë e Kuq duan të shmangin konkurencën e madhe dhe mund të përshpejtojnë afrimin e mbrojtësit në merkaton e janarit duke paguar klauzolën afro 45 milionë euro. Nuk do të jetë e lehtë për klubin anglez të bindë lojtarin pasi vetë ai ka kontakte me Zidane për një kalim te Reali edhe pse te Djajtë e Kuq ka optimizëm për një akord të mundshëm.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency