Abissnet Superiore

“Uroj të riktheheni në majë”/ Skënderbeu humbet një tjetër titullar, ka ofertë nga Kosova

Tjetër largimin nga Skënderbeu. Ekipi korçar nuk ia doli të evitojë rrëzimin nga Superiorja dhe sezonin e ardhshëm do të garojë në Kategorinë e Parë.

Portieri Bekim Rexhepi dhe mbrojtësi Leonat Vitija njoftuan largimin nga ekipi korçar nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, teksa të njëjtën gjë ka bërë edhe Dajan Shehi.

Bashkëpunimi im me klubin e Skënderbeut mbyllet sot. Falënderoj drejtuesit dhe stafin për besimin. Uroj që të riktheheni sa më shpejt në majën e futbollit shqiptar”, shkruan qendërmbrojtësi.

25-vjeçari nga Elbasani luajti gjashtë muaj në Korçë, aty ku u transferua nga Partizani në merkaton e janarit. Shehi luajti 15 ndeshje në kampionat me Skënderbeun, sfida gjatë së cilave u ndëshkua tre herë me karton të verdhë.

Lojtari shtatlartë ka marrë një ofertë nga klubi i Gjilanit dhe pritet të jetë lojtari i radhës nga Abissnet Superiore që transferohet në elitën e futbollit dardan.

Eventet Sportive në SuperSport

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

La Liga 2021/2022

PWDLGFGADifPts
1Real Madrid
38
26
8
4
80
31
+49
86
2Barcelona
38
21
10
7
68
38
+30
73
3Atletico Madrid
38
21
8
9
65
43
+22
71
4Sevilla
38
18
16
4
53
30
+23
70
5Real Betis
38
19
8
11
62
40
+22
65
6Real Sociedad
38
17
11
10
40
37
+3
62
7Villarreal
38
16
11
11
63
37
+26
59
8Athletic Club
38
14
13
11
43
36
+7
55
9Valencia
38
11
15
12
48
53
-5
48
10Osasuna
38
12
11
15
37
51
-14
47
11Celta de Vigo
38
12
10
16
43
43
0
46
12Rayo Vallecano
38
11
9
18
39
50
-11
42
13Elche
38
11
9
18
40
52
-12
42
14Espanyol
38
10
12
16
40
53
-13
42
15Getafe
38
8
15
15
33
41
-8
39
16Mallorca
38
10
9
19
36
63
-27
39
17Cadiz
38
8
15
15
35
51
-16
39
18Granada
38
8
14
16
44
61
-17
38
19Levante
38
8
11
19
51
76
-25
35
20Deportivo Alavés
38
8
7
23
31
65
-34
31


To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency