Tenis

US Open, kualifikohen Djokovic e Federer, S.Williams “tallet” me Sharapovën

Pak surpriza në ditën e parë të US Open. Numri 1 i botës, Novak Djokovic kaloi në 3 sete me shifrat 6-4 6-1 6-4 Roberto Carballes Baena. Në raundin e dytë të grand slamit nju-jorkez u kualifikua edhe Roger Federer i cili nuk e nisi mirë sfidën ndaj Sumit Nagal duke humbur setin e parë por më pas mbreti Roger reagoi fuqishëm duke fituar lehtësisht tre setet e tjera dhe gjithë ndeshjen 3-1.  Në raundin e dytë u kualifikuar edhe Kei Nishikori e Danil Medvedev. Në kategorinë e femrave avancuan në raundin tjetër Ashleigh Barty, Karolina Pliskova dhe Serena Williams që shkatërroi me shifrat 6-1 6-1, rusen Maria Sharapova.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency