Tenis

US Open/ Probleme në shpatull, tërhiqet kampioni në fuqi

Kampioni në fuqi i US Open Novak Djokovic tentoi deri në fund të mbrojë triumfon në këtë edicion, por një problem në shpatull e detyroi të tërhiqet në fazën e 1/8-ave.

Tenisti serb u tërhoq nga përballja me Wawrinkën, për shkak të dhimbjeve në shpatull, ndonëse edhe po të vazhdonte, vështirë se do të kualifikohej në çerekfinale, pasi zvicerani po kryesonte 2-0 me sete.

Turneu amerikan i tenisit humb kështu kampionin në fuqi dhe pretendentin kryesor për të triumfuar, ndërsa Wawrinka do të përballet në çerekfinale me Daniil Medvedev.

“Tani duhet të konsultohem me stafin tim, për të parë se si mund të kuroj problemin në shpatull. Besoj se duhet të marr një farë kohe pushim, për t’u rikthyer në gjendjen më të mirë”, tha tenisti pas vendimit për t’u tërhequr nga US Open.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency