Champions League

Uzuni spektakolar në Champions, Ferencvaros drejt grupeve!

Myrto Uzuni bëhet sërish protagonist në Champions League këtë herë në fazën play-off. Uzuni shënoi një gol shumë të bukur me kokë në duelin e vajtjes ndaj norvegjezëve të Moldes në sfidën që u zhvillua në Norvegji dhe që përfundoi në barazim 3-3 me Ferencvarosin që mori një rezultat të shkëlqyer dhe tashmë ka shanse të mëdha për të kapur fazën e grupeve. Në minutën e 52-të, sulmuesi shqiptar kërceu bukur me kokë duke mposhtur portierin e Moldes dhe duke e çuar rezultatin në 0-2 në favor të Ferencvarosit, por vendasit arritën të përmbysnin gjithçka në favor të tyre ndërsa pak minuta para fundit një penallti e dyshimtë i dha mundësinë skuadrës hungareze për të barazuar rezultatin dhe për të hedhur një hap të rëndësishëm drejt kualifikimit. Në dy ndeshjet e tjera të mbrëmjes Olympiacos mposhti në Athinë 2-0 qipriotët e Omonias, ndërkohë që Dinamo e Kievit pothuajse siguroi grupet falë suksesit 1-2 në transfertë ndaj belgëve të Gent.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency