Connect with us

Hi, what are you looking for?

Katar 2022

Van Gaal befason me propozimin “live”: Eja ta bëjmë në dhomën time!

Louis van Gaal, trajneri i Holandës, pjesëmarrëse në Kupën e Botës “Katar 2022” i ka befasuar të gjithë me një propozim intim që i bëri bashkëshortes së tij teksa ishte duke i regjistruar nga kamerat.

Truus van Gaal (68 vjeçe) vendosi t’i bënte një vizitë bashkëshortit të saj Luis Van Gaal, ky i fundit iu afrua dhe i bëri një propozim që ka bërë xhiron e botës dhe është bërë viral.

Në një video të publikuar nga “De Telegraaf” Louis van Gaal (71 vjeç) i thotë partneres së tij: “Mund të vish në hotel? Në dhomën time, për të bërë seks”.

Duket qartë që Truus është kapur e papërgatitur nga ky propozim i Luisit, i cili me pas nuk e mban dot të qeshurën.

Kujtojmë që pak muaj më parë, Luis van Gaal zbuloi se gjatë kohës që drejtonte Holandës kishte kryer dy operacione për shkak se ishte prekur nga kanceri i prostatës.

 

 

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...