Futboll

Vajushi në formë, shënon sërish në suksesin e Petrolul!

Armando Vajushi vazhdon të bëjë paraqitje pozitive me Petrolul Ploiesti në këtë sezon. I transferuar në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar te skuadra rumune, Vajushi gjeti golin e tij të dytë në këtë edicion në tre takime të zhvilluara gjithsej. Sulmuesi shkodran i cili është shndërruar në një lojtar shumë të rëndësishëm për Petrolulin shënoi me penallti në minutën e 49-të, në suksesin e thellë 5-0 që Petrolul mori ndaj Ripensia Timisoara. Aktualisht Petrolul numëron 6 pikë pas 3 javëve të para dhe pozicionohet në vendin e 4-t të kategorisë së dytë të futbollit rumun. Objektivi i skuadrës ku aktivizohet sulmuesi shqiptar është rikthimi në elitën e futbollit rumun gjatë këtij sezoni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency