Gossip

Vajza e Emerson zbulon detajin e dhimbshëm: Nuk shoh prej 3 vitesh babanë tim (Foto)

Ajo është teniste, modele dhe influencuese mode, profesione që i japin mundësinë të jetojë pa kokëçarje ekonomike, por sërish nuk ka gjithçka për të qenë e qetë.

Bëhet fjalë për Karolayne De Rosa, vajzën e ish mbrojtësit brazilian që në karrierën e tij ka luajtur me Romën, Milanin e Juventusin.

Kjo pasi Karolayne nuk takon prej 3 vitesh të atin, detaj që e zbuloi në emisionin “Domenica Live” të Barbara D’Urssos, duke pranuar se e vuan shumë këtë fakt.

“Baba, më mungon vërtetë shumë,. Ka disa gjëra që nuk mund të blihen me para, si koha dhe dashuria e personave, dhe unë nuk mund ta besoj që ti nuk më do më”, tha Karolayne në messazhin që i dërgoi të atit live.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency