Gossip

Vajza e Maradonës befason si modele veshjesh intime (Foto)

Jana Maradona, vajza e Diegos, ka debutuar si modele për veshjet intime. Trashëgimtarja e “El Pibe de Oro” i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e saj në Instagram teksa postoi një set fotografik sensual, që kishte realizuar për një firmë veshjesh të brendshme.

Jana u bë shumë e njohur në momentin që Diego e njohu si vajzën e tij. Edhe pse në fillim ka ruajtur një profil modest, sapo u njoh si vajza e legjendës së futbollit argjentinas, ajo fitoi kontrata të reja dhe mjaft të rëndësishme pune.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency