Gossip

Vajza e Mihajloviç del hapur, zbulon lidhjen me sulmuesin e njohur italian (Foto)

Viktorija Mihajlovic, vajza e trajnerit serb Sinisa Mihajlovic, nuk e ka fshehur më lidhjen e saj me sulmuesin e talentuar italian Pietro Pellegri, pasi ka postuar foto në Instagram, në krah të tij.

“Rrëmuja e zemrës time”, ishte dicitura e përdorur nga 24-vjeçarja, për foton e postuar me Pellegrin, ndërsa ky i fundit komentoi menjëherë me fjalët “i çmendur pas teje”.

Sulmuesi Pietro Pellegri është rreth 4 vite më i vogël se Viktorija dhe që prej verës së 2018-ës luan në Monaco e jeton pikërisht në principatën franceze, ndërsa kohët e fundit ka ndarë apartamentin e tij pikërisht me vajzën e trajnerit serb Mihajlovic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency