Futboll

Vajzat e Kombëtares, humbje minimale ndaj Portugalisë në Elbasan

Kombëtarja Shqiptare e femrave ka humbur me rezultatin minimal 0-1 përballë Portugalisë në sfidën eliminatore të kampionatit Europian, të zhvilluar në stadiumin “Elbasan Arena”.

Vajzat e drejtuara nga ish sulmuesi shkodran Vioresin Sinani pësuan gol që në minutën e 16’, ndërsa më pas arritën të mbrohen mirë dhe t’i afrohen golit të barazimit, pro nuk ia dolën, duke dalë “kokulur” nga kjo sfidë.

Ndeshja e radhës e vajzave të Kombëtares do të jetë më datën 8 në Finlandë, përballë një skuadre dukshëm shumë të fortë, që në shtator triumfoi 0-3 në ndeshjen e parë ndaj Shqipërisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency