Kategoria Superiore

Valdet Rama te Kukësi? Shtohen kuotat

Valdet Rama mund të jetë përforcimi kryesor i Kukësit. Mesfushori, i cili u afrua te blutë në muajin janar, duke shfaqur gjithçka të bukur që talenti i tij disponon në ato ndeshje ku dëmtimet nuk e penguan, është prioriteti numër 1 i klubit verilindor. Drejtori sportiv, Nderim Nexhipi, prej 10 ditësh ndodhet në Gjermani për ta bindur 31-vjeçarin të nënshkruajë kontratën e re me Kukësin dhe, me sa duket, po ia arrin qëllimit, duke punuar më shumë si një psikolog sesa si një drejtues klubi.

Tashmë shanset për ta riparë Valdet Ramën me fanellën blu janë rritur ndjeshëm, ende nuk mund të thuhet që jemi një hap larg zyrtarizimit, por mundësia është reale që ish-futbollisti i Kombëtares të përqafojë sërish projektin e Kukësit.

Nëse rikthimi i anësorin konkretizohet me sukses, a do të konsiderohej e mbyllur merkato për blutë? Absolutisht jo, kjo dritare e shit-blerjeve zyrtarisht do të mbyllet më datë 31 gusht dhe drejtuesit kanë në plan edhe dy goditje të tjera për të plotësuar në maksimum grupin e lojtarëve në dispozicion të trajnerit Shpëtim Duro.

Aktualisht fituesit e edicionit të fundit të Kupës së Shqipërisë kanë qenë ndër më aktivët në merkato, ku janë afruar 10 futbollistë dhe janë larguar 12 të tjerë. Kukësi do të zbresë në fushë më 18 gusht, kur do të sfidojë Partizanin në Superkupën e Shqipërisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency