La Liga

Valencia fiton me përmbysje derbin ndaj Levantes, ngec Villareali!

Valencia fiton derbin ndaj Levantes në debutimin e trajnerit të ri Javi Gracia. Një fitore me përmbysje në Mestalla për Los Che që triumfuan me rezultatin 4-2. Dy golat e Morales që kaluan dy herë në avantazh Levanten nuk i mjaftuan skuadrës së vogël të komunitetit valencian me Levanten që u dorëzua përballë Valencias që gjeti dy gola në pjesë të parë me Gabriel dhe Maxi Gomez, ndërsa fitoren ja dha sulmuesi i talentuar Manu Vallejo që i afruar në këtë merkato nga Cadiz realizoi dy herë në pjesën e dytë duke bërë një debutim perfekt me Valencian edhe pse hyri në fushë nga stoli. Nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndërkohë Villareal që u ndal në shtëpi nga Huesca. E nisi me fitore këtë sezon Real Betis që triumfoi 0-1 në fushën e Alaves, ndërkohë që Valladolid dhe Real Sociedad barazuan 1-1 mes tyre.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency