Connect with us

Hi, what are you looking for?

Spanjë

Valencia i tregon derën, Cavani merr ofertë nga Argjentina

Edinson Cavani gjithmonë e më larg Valencia-s.

Mediet spanjolle kanë raportuar se palët kanë diskutuar ditët e fundit dhe lojtari është informuar se në sezonin e ri nuk do të ketë shumë hapësira.

Lexo edhe: 

Një gjë e tillë ka vendosur në lëvizje agjentët e sulmuesit dhe Cavani mund të transferohet në Argjentinë.

Boca Juniors interesohet për shërbimet e uruguaianit dhe kontaktet e para kanë nisur, ndërsa kontrata e 36-vjeçarit me spanjollët skadon në verën e ardhshme.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...