La Liga

Valencia realizon “mrekullinë e 7-të”, ëndërron titullin

Tashmë janë 7 fitoret radhazi në La Liga. Valencia e Marcelino Garcia Torral nuk di më të ndalet. Leganes ishte viktima e fundit e Los Che që falë suksesit 3-0 në Mestalla u ngjitën në kuotën e 27 pikëve duke kërcënuar Barcelonën dhe duke ua bërë të qartë blaugranave në një farë mënyre se e kanë potencialin për të rivalizuar me ta në garën për titull.  Valencia e gjeti shumë shpejt epërsinë që në minutën e 14-të me një goditje standarte të kthyer në gol nga Dani Parejo. Guedes goditi shtyllën në fillimin e pjesës së dytë, ndërkohë që Rodrigo dhe Santi Mina me penallti vulosën fitoren e skuadrës së Marcelinos me shifrat 3-0.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency