Futboll

Valencia serish në merkato

Te Valencia merkato nuk është mbyllur me afrimet Gabriel Paulistës nga Arsenali dhe Murillos e Kondogbia nga Interi. Trajneri Marcelino Garcia Torral u ka kërkuar drejtuesve edhe dy pëforcime të tjera, një qëndërmbrojtës dhe një sulmues. Me të ardhmen e Ezequiel Garay-it që mbetet në pikëpyetje, Valencia përpara se të mendojë për blerjet duhet të largojë nga skuadra 4 futbollistë që nuk bëjnë më pjesë në planet e trajnerit. Bëhet fjalë Aymen Abdenour, Fabian Orellanan, Luis Nanin dhe Vinicius Araujo.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency