La Liga

Valencia thyhet në Mallorca, Parejo humb Barcelonën

Valencia mposhtet keqazi në sfidën në transfertë përballë Mallorcës, ku nxori plot 4 herë topin nga rrjeta e portës dhe arriti të shënojë vetëm një gol, atëherë kur ishte vendosur gjithçka.

Takimi nisi menjëherë i komplikuar për valencianët, pasi Parejo dhe Coquelin u ndëshkuan me kartonë të verdhë që në minutat e para, ndërsa Mallorca shënoi 3 gola në pjesën e parë.

Ishte Raillo që zhbllokoi sfidën para se kroati Ante Budimir të shënonte dy herë të tjera, ndërsa goli i katërt për vendasit u shënua nga Rodriguez në minutat e fundit, pak para se Torres të shënonte golin e vetëm të Valencias.

Vlen të theksohet se Valencia luajti për thuajse të gjithë pjesën e dytë me një lojtar më pak pasi Dani Parejo u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë dhe përveçse la skuadrën në inferioritet numerik sot, do të mungojë edhe në takimin e ardhshëm ndaj Barcelonës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency