Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Valencia vazhdon të shpresojë te blerja e Kongdobia

Valencia vazhdon të besojë te blerja e Kondogbia nga Interi, duke parë edhe dëshirën e futbollistit francez për t’u larguar nga Seria A. I blerë dy vitë me parë nga zklatrit te Monaco, 24-vjecari synon të rikthehet ne Primera Division, ku më parë kaluajtur për Sevillan.

Palët ende nuk kanë arritur një marrëveshje për kartonin e mesfushorit, por te Valencia janë të bindur se futbollisti do të transferohet në Mestalla.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Gossip

Mbiemri i saj është i njëjtë me atë të ish-basketbollistit të madh, Shaquille O’Neal, por arsyeja që e lidh Sophie O’Neill me basketbollin dhe...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...