Lajme

Valentino Rossi telefonon Gjyshe Linën, i premton takim pas përfundimit të izolimit

“Jo çdo e keqe vjen për keq”, është një shprehje e vjetër popullore dhe kështu mund të thuhet edhe për Italica Grondonën, ose e njohur ndryshe si Gjyshe Lina, e cila fitoi betejën me koronavirusin në moshën 102-vjeçare.

Gjyshe Lina la spitalin San Martino të Gjenovës pas trejavësh betejë me virusin vdekjeprurës, ndërsa në një rrëfim për CNN, zbuloi se kishte idhull valentine Rossin dhe se do të donte ta takonte.

Kaq mjaftoi që piloti 9 herë kampion bote në Moto GP të telefonojë personalisht Gjyshe Linën dhe t’i premtojë se do të shkojë ta takoje menjëherë sapo të normalizohet situata, duke qenë se aktualisht edhe Italia është e izoluar për shkak të Covid-19.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency