Gossip

Van de Beek del hapur, konfirmon lidhjen me vajzën e Denis Bergkamp!

Estelle Bergkamp, vajza e ish-futbollistit të famshëm holandez Denis Bergkamp i cili në karrierën e tij ka luajtur me Ajaxin, Arsenalin dhe Interin, është e fejuara e re talentit të mesfushës së Ajaxit Donny van de Beek. Pasi bënë publike lidhjen e tyre në verë, si për ta konfirmuar Donny dhe Estelle kanë shkuar sëbashku në Paris në cermoninë gala të Topit të Artë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency