Merkato

Van de Beek refuzon Mourinhon, do vetëm Realin e Madridit

Donny van de Beek mbetet një nga lojtarët më të monitoruar e më të ndjekur nga klubet e mëdha. Mesfushori holandez gjatë verës pati kërkesa nga Real Madrid e Tottenham dhe janë po këta klube që po garojnë sërish për shërbimet e 22-vjeçarit. Duket se talenti i Ajax e ka bërë zgjedhjen e tij duke snobuar Jose Mourinhon pasi dëshiron kalimin te Real Madrid. 55 milionë euro është kërkesa e kampionëve të Holandës për kartonin e lojtarit dhe kushti i tyre është të qëndrojë deri në fund të sezonit aktual.

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency