Eredivisie

Van Der Sar e pranon: Van De beek pritet të largohet këtë verë

E ardhmja e Donny Van De Beek duket se është larg Ajaxit. Diçka e tillë duket se përforcon edhe me shumë deklarata e Van der Sar, drejtorit të përgjithshëm të klubit holandez, i cili është shprehur se mesfushori me shumë gjasa do t’i japë lamtumirën klubit nga Amsterdami këtë verë. Ndërkohë Van Der Sar e ka bërë të qartë se çdo klub që interesohet për Van De Beek duhet të paguajë një shumë të lartë për të siguruar shërbimet e tij.

Van Der Sar është shprehur se blerjet të cilat shkonin nga 150-200 milionë euro për shkak të krizës financiare do të mungojnë, por sipas tij Ajaxi nuk ka ndërmend që lojtarët më të mirë që ka në skuadër të lejojë largimin e tyre për shifra të ulëta.

Më pas drejtori i përgjithshëm i “harkëtarëve” u shpreh se klubi kishte diskutuar me Van De Beek, portierin Andre Onana dhe mbrojtësin Nicolas Tagliafico vitin e kaluar dhe se u kishin premtuar se do t’i ndihmonin për të bërë hapin e madh në karrierën e tyre.

Van De Beek është 23 vjeç lojtarë i cili premton shumë dhe për të interes të vazhdueshëm ka shfaqur Reali i Madridit. Sidoqoftë për mesfushorin në garë do të jenë edhe Juventus së bashku me Man. United.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency