Premier League

Van Dijk “bie” pas 50 ndeshjesh, e driblon ylli i Arsenalit (Video)

Ishte marsi i vitit 2018 kur mesfushori i Newcastle Mikel Merino driblonte qendërmbrojtësin holandez Virgil Van Dijk dhe që atëherë, për plot 50 ndeshje, askush tjetër nuk ia kishte dalë.

Në më tepër se një vit e gjysmë, futbollistët më të mëdhenj në botë kishin tentuar të kalojnë holandezin në luftën një kundër një, por të gjithë kishin dështuar me sukses, deri mbrëmjen e sotme.

Ishte ylli i Bregut të Fildishtë, i transferuar vetëm këtë verë te Arsenali, Nicolas Pepe, që në minutën e 6’ të takimit la të shtangur holandezin në një kalim mjaft të bukur dhe avancoi drejt portës së Liverpoolit, por aksioni nuk përfundoi me sukses.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency