Premier League

VAR-i “tërbon” Wolves, i mohon fitoren ndaj Leicesterit për çështje milimetrash

Ndërhyrja e sistemit VAR tërbon skuadrën e Wolves më ndeshjen e zhvilluar ndaj Leicester City-t më “Molineux Stadium”, që përfundoi me rrjeta të paprekura.

Në minutën e fundit të pjesës së parë, vendësit arritën ta dërgonin topin në rrjetë me një goditje të topit me kokë të Willy Boly. Nuk pati reagim nga futbollistët e Leicesterit dhe as nga gjyqtari kryesori Mike Dean. Por Michael Oliver, që ishte i ulur para ekranit në dhomën e VAR-it, vuri re se këpucët e Diogo Jotas, në momentin e krosimit, ishin më të avancuara, pra në pozicion jashtë loje.

Në minutën e 76-të Leicesteri mbeti në inferioritet numerik, pasi Hamza Choudhury u dërgua në dhomat e zhveshjes me karton të kuq, pas dy të verdhëve.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency