La Liga

Varane pozitiv me Covid-19, Reali pa mbrojtje në El Clasico!

Pa Dani Carvajal, kapitenin Sergio Ramos dhe mbrojtësin francez Raphael Varane në sfidën e parë çerekfinale të Championsit ndaj Liverpoolit por edhe në El Clasicon e së shtunës ndaj Barcelonës. Trajnerit të Realit Zinedine Zidane i duhet të improvizojë në mbrojtje jo vetëm për përballjen ndaj The Reds por edhe për duelin e së shtunës ndaj Barçës. Nëse Sergio Ramos dhe Dani Carvajal janë të dëmtuar, mungesa e Varane ka të bëjë me faktin se sëfundmi ka rezultuar pozitiv ndaj COVID-19. Në këtë mënyrë mbrojtësi francez është izoluar menjëherë në shtëpinë e tij dhe do të jetë mungesa e madhe e Realit të Madridit për rreth 2 javë, duke humbur dy nga duelet më vendimtare të sezonit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency